Merhaba!

1964 İstanbul doğumluyum, eğitim hayatımı İstanbul'da tamamladım ve halen İstanbul'da yaşıyorum. Aslen Konyalıyım ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Maneviyata olan ilgim, 1992 yılında başladı. Yazı hayatıma ise, 1998 yılında açtığım kişisel web sayfamdaki makalelerle başladım. Daha sonra manevi içerikli romanlar yazarak devam ettim.

Bu web sayfasını kurarken, büyük bir emeğe ve uzun bir sürece bağlı olarak elde ettiğim manevi bilgileri daha fazla kişiyle paylaşabilmekten başka hiç bir hedefim yoktu.

Yazarlık, geçim kaynağım değildir; benim için sadece bir gönül işidir. Hayatında sadece kızı ve torunu, gönlünde yalnız âlemlerin Rabbi Allah olan samimi bir Müslüman'ım. Bundan başka hiç bir sıfatım da yoktur.

Hiç kimseyle herhangi bir bağlantım olmadığı gibi, imza günleri hariç olmak üzere okurlarımla da herhangi bir irtibatım yoktur. Yolumda yalnız yürürüm, tek dostum Allah'tır. İnsanlığını, kulluğunu ve ahlakını örnek aldığım ve tâbi olduğum yegane insan, âlemlere rahmet  olduğu bildirilen Allah resulü ve nebisi Muhammed Mustafa'dır. Sadece O'na tabi olmak onuruna erişmeyi takdir eden Allah'a şükürde aczimi itiraf ederim.

Web sayfamda okuyacaklarınız, ayetler ve hasen/sahih hadislerle desteklemeye gayret ettiğim kişisel düşüncelerimdir. Her şeyin doğrusunu ise sadece Allah bilir.

Selam, sevgi ve saygılarımla...

Ayşegül Samur

© 2010 Ayşegül Samur

Site içeriğinin tüm hakları yazar Ayşegül Samur'a aittir. İzinsiz internette, basın-yayın ya da radyo ve televizyon kuruluşlarında kullanılamaz, yayımlanamaz.